islam historia sztuka i architektura

islam historia sztuka i architektura

Afganistan – kraj w rozsypce

Afganistan jest Islamska Republika położony jest w południowo-centralnej Azji. Graniczy na wschodzie Pakistanu, Iranu na zachodzie, a Chiny na północnym wschodzie. Te ostatnie 30 lat ten kraj był w ciągłej walce poczynając od okupacji rosyjskiej w 1979 roku do Pakistanu podkładzie wojskowego przejęcia talibów jego rządu w połowie do końca 1990.

Rząd talibów dał schronienie grupy terrorystycznej zwanej Al-Kaidą. Te terroryści Al-Kaidy bez powodu zaatakował Stanów Zjednoczonych w dniu 11 września 2001. Te terroryści porwali cztery samoloty używać jako pociski uderzając w ich cele, 2 samoloty zmierzające powodzeniem na Twin Towers w Nowym Jorku, 1 skierowany powodzeniem w Pentagonie a ostatni samolot został zmuszony do rozbił się na polu w wiejskiej części Pensylwanii powodu heroicznych działań załogi i ich pasażerów. Ten ostatni samolot był już w drodze do Waszyngtonu ponad 3000 osób zginęło, a ponad 6000 osób zostało rannych w tych atakach.

islam historia sztuka i architektura

Rząd Stanów Zjednoczonych zażądał talibów doprowadziły aresztowania rządu i obroty do Stanów Zjednoczonych do tej grupy przestępczej bandytów i morderców, których talibowie ostatecznie odmówił. W październiku 2001 roku Stany Zjednoczone koalicji zaatakowali i obalili rząd talibów. W grudniu 2001 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych stworzyła Międzynarodowych Sił Wsparcia Bezpieczeństwa w celu wsparcia nowo wybrany rząd i pomóc zachować bezpieczeństwo.

Te ostatnie dziewięć lat w Stanach Zjednoczonych została pomocnictwo ten kraj w powolnym procesie odbudowy go podczas walki skorumpowanego rządu i odrodzenie talibów. Codzienne amerykańskich mężczyzn i kobiet umieścić swoje życie w sposób szkodzi w pomocnictwo Afgańczyków jednocześnie starając się terrorystów, którzy zaatakowali nasz kraj. Nikt nie może przewidzieć wynik tej wojny w Afganistanie i gdzie wojna z terroryzmem przyniesie naszych dzielnych żołnierzy i patriotyczne. Bądźcie pewni, że Ameryka i jego ludzie nigdy nie poddam się, dopóki osoby odpowiedzialne za ataki na naszym kraju staną przed sądem i zapłacić za swoje zbrodnie.

Świętuj dzielnych mężczyzn i kobiety, którzy służą we wszystkich naszych oddziałach wojskowych, cześć wszystkich bohaterów naszych sił zbrojnych. Jeśli znasz kogoś, że serwowane swój kraj podczas wojny lub jest członkiem sił zbrojnych obecnie pokazać swoją wdzięczność za ich poświęcenie, ich niezłomny stać z ich kraju w obronie swoich wolności. Odwiedź Mall4Men i sprawdzić swoje zegary militarne, zegarki i pierścionki patriotycznej tematyce biżuterii. Większość przedmiotów oferują bezpłatną wysyłkę, a wszystkie ich produkty są w 100% gwarancję zwrotu pieniędzy „bez kłopotów”. Mają też dział Gifts4Her dla tego specjalnego pani w swoim życiu.

– autor artykułu