islam szatan

Strona główna Nauczanie Kościoła na obfitości dóbr materialnych

Home kościół może skutecznie nauczyć członków o zagrożeniach związanych z akumulacją rzeczy materialnych. Jakie są rzeczy materialne, że Biblia ostrzega nas o? Są to gadżety i zabawki chcielibyśmy kupić i spróbować użyć. Większość z nich nie musimy.pompa ciepła Nibe

Nie rozumiem, dlaczego ludzie mają trzy piękne zestawy noży. Każdy z nich posiada kilkanaście noże i dwa zestawy nigdy dotąd wyciąć wszystko. Ponieważ zachować je jako eksponaty i ludzi, którzy przychodzą do domu je podziwiać. Jak głupi i głupi stajemy. Home kościół może delikatnie uczyć tego niebezpieczeństwa.

Istnieją rzeczy materialne nigdy nie dostać się do wykorzystania. Nie trzeba tego bałaganu i trać pieniędzy. Aby dodać do tych problemów niektóre z nich, które kupujemy na kartach kredytowych, oglądając telewizję późno w nocy. Wiele z tych małych i dużych gadżety zwabić nas do zakupu, bez zastanowienia.

Musimy zadać sobie pytanie przed zakupem czegokolwiek. Czy muszę to? Naprawdę, muszę to? Zapytaj dwukrotnie. Jeśli uważasz, że to jest coś zrobić bez, a potem nie kupić od razu. Home kościół jest tak mała, dyskutować i pomagać sobie nawzajem przezwyciężyć ten nałóg.

Żyłeś do tej pory bez niej prawo. Daj mu trochę czasu i sprawdzić, czy nadal chcesz go. Następnie, jeśli jesteś przekonany, dzień po dniu zrobić, aby zaoszczędzić czas i pieniądze, można go kupić.

Istnieje wiele takich rzeczy siedzą wokół całego domu. Zrób sobie przysługę. Idź nad swoim domu na weekend ze swoim współmałżonkiem i pozbyć się rzeczy, których nie potrzebują. Więc skąd mam wiedzieć, kiedy mogę go potrzebujemy? Oto prosty test dla ciebie.

Zadaj sobie pytanie. Kiedy ostatnio to wykorzystać? Jak często mogę to wykorzystać? Jeżeli NIE, a następnie rozdawać je go wyrzucić. Home Kościół jest dobrym miejscem, aby pomóc pozbyć się rzeczy.

http://habaicyna.pl
– autor artykułu