islam dzihad

islam dzihad

Pytania do ateistą - przekonań religijnych

Jeśli masz znajomego lub znasz kogoś, że jest ateistą albo niewierzący w Boga, chciałbym budmax.co.pl/drzwi-warszawa/drzwi-wewnetrzne.html zaproponować, że e-mail ten artykuł do nich. Kiedy mówię, że słowo Boże, nie mam na myśli chrześcijan, żydów, hinduskie czy muzułmańskiego Boga lub bogów.Ladeco.pl - fotele biurowe Byłbym odnosząc się do uniwersalnego ducha lub podmiotu i może podmiot ten może być w każdej i każdego z nas. Nie jakiś naczelny dowódca, który rządzi wszechświatem z mieczem i worków złota.

Chcę ci zadać sobie jedno pytanie, można sensownie wyjaśnić, jak powstał Wszechświat? Jeśli można, chciałbym usłyszeć od ciebie. Czy to ma sens dla ciebie, że rośliny rosną wysiłku w glebie, niektóre z bardzo małą ilością wody i składników odżywczych? Gdy dziecko rodzi się, jak to wie, jak jeść i to samo pytanie może być stosowane u zwierząt, ryb i ptaków?

Czy to naprawdę ma sens, że rozwinął się z niczego?

Skąd przychodzimy i dokąd sądzisz jedziemy?

Jak nasze ciało wie, kiedy oddech? Co to jest, że reguluje nasze tętno? Jak to jest możliwe dla nas do myślenia o podnosimy naszą rękę i nasze nogi nie budzą w zamian? Jak to jest słaba kobieta może stworzyć dziecku z bardzo niewielkim wysiłku i nauki ma wielkie trudności z wykonaniem tego zadania? Nie wspominając już, że to bardzo drogie.

Skąd pierwotne cząsteczki pochodzą ?, która stworzyła kolejne cząsteczki i jak zostały one zamontowane tak precyzyjnie nawet dokonać pojedynczej komórki zwierzęcia? I nie mówię o skomplikowanej owada lub nawet gryzonia i nie mogliśmy nawet pojąć, jak człowiek, a kobiety zostały utworzone przez ten proces.

Jak działa umysł jeść, oddychać, mówić, pić, przenieść swoje ręce i nogi, a wszystko to podczas oglądania programu telewizyjnego, z bardzo małym świadomej myśli?

Zawsze trudno było uwierzyć, że nie jest to coś tam, nawet jeśli jest to tajemnicze i niewyjaśnione.

- autor artykułu