islam hierarchia

islam hierarchia

Europa Playing With Fire Jerozolimie

Aby uzyskać rażący dostrzec coraz morderczej nienawiści, bigoterii i obrzydliwe uprzedzenia wobec Żydów i Izraelczyków dotyczących biblijnej Jerozolimy (fakt, Jerozolima jest wymieniona ponad 600 razy w Biblii żydowskiej, a nawet raz na Koran mówi tomy), fatalny niewiedza w najlepszym razie, przeczytaj ten zgniły fragment dokumentu EUobserver w Jerozolimie:

www.healthandfitness.pl/trener-osobisty/

szefów misji sprawozdania w sprawie Jerozolimy Wschodniej

VII. WOLNOŚĆ RELIGIJNA

46. ??Jak opisano powyżej, chrześcijanie i muzułmanie mieszkający na wschód od separacji Barrier / ściany są coraz częściej w stanie osiągnąć swoje święte miejsca w Jerozolimie Wschodniej. Zezwolenia udzielane są tylko w ograniczonych ilościach przy okazji wielkich uroczystości. Ponadto, mężczyźni w wieku poniżej 45 lat, nawet jeśli mogą one dostać się do Jerozolimy, są rzadko akceptowane na związek Haram al-Sharif w starym mieście (strona uważana trzecim najświętszym w islamie). Rzeczywiście, Izrael wywiera weta na który wchodzi związek. Kamery zostały umieszczone przy wejściu do innych bram Haram al-Sharif, wskazując do wewnątrz w kierunku związku i personelu bezpieczeństwa izraelskich stacjonują przy wejściu do wszystkich bramach określających, kto uzyska dostęp. Ponadto, ich kontroli bramy Mughrabi, Izrael nakłada nieuregulowanych napływ turystów na Haram bez wcześniejszych negocjacji z waqf, jordańskiego islamskiego organ właściwy ze względu na związek.

Jako chrześcijanin, który został przymusowo odmówiono mi prawa religijne na Wzgórzu Świątynnym przez hitlerowskich muzułmanów wspomagane i abetted przez władze izraelskie, który odmawia mi religijne prawo modlić się na Wzgórzu Świątynnym w naszym świętym dniu szabatu i biblijnym festiwalu przez nazistowskie muzułmanów wspomaganych i abetted przez władze izraelskie i została odrzucona moje religijne prawo do czytania Biblii na świętego miejsca świętych świątyniach Boga Izraela przez nazistowskie muzułmanów wspomaganych i abetted przez władze izraelskie, jak Biblia żydowska i greckiego nowego Testamentu zeznań zaszczycił Jerozolima (wbrew do nazistowskiego muzułmaninem leży), biorę wielką umbrage w wersji zniekształconej UE oraz częściowy wido k tej kwestii wolności religijnej! Niech czytać "domem modlitwy dla wszystkich narodów?" i się wstydzić.

http://www.cerkall.pl/pl/sklep.html
- autor artykułu