islam historia sztuka i architektura

islam historia sztuka i architektura

Afganistan - kraj w rozsypce

Afganistan jest Islamska Republika położony jest w południowo-centralnej Azji. Graniczy na wschodzie Pakistanu, Iranu na zachodzie, a Chiny na północnym wschodzie. Te ostatnie 30 lat ten kraj był w ciągłej walce poczynając od okupacji rosyjskiej w 1979 roku do Pakistanu podkładzie wojskowego przejęcia talibów jego rządu w połowie do końca 1990.dentysta sopot

Rząd talibów dał schronienie grupy terrorystycznej zwanej Al-Kaidą. Te terroryści Al-Kaidy bez powodu zaatakował Stanów Zjednoczonych w dniu 11 września 2001. Te terroryści porwali cztery samoloty używać jako pociski uderzając w ich cele, 2 samoloty zmierzające powodzeniem na Twin Towers w Nowym Jorku, 1 skierowany powodzeniem w Pentagonie a ostatni samolot został zmuszony do rozbił się na polu w wiejskiej części Pensylwanii powodu heroicznych działań załogi i ich pasażerów. Ten ostatni samolot był już w drodze do Waszyngtonu ponad 3000 osób zginęło, a ponad 6000 osób zostało rannych w tych atakach.

islam historia sztuka i architektura

Rząd Stanów Zjednoczonych zażądał talibów doprowadziły aresztowania rządu i obroty do Stanów Zjednoczonych do tej grupy przestępczej bandytów i morderców, których talibowie ostatecznie odmówił. W październiku 2001 roku Stany Zjednoczone koalicji zaatakowali i obalili rząd talibów. W grudniu 2001 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych stworzyła Międzynarodowych Sił Wsparcia Bezpieczeństwa w celu wsparcia nowo wybrany rząd i pomóc zachować bezpieczeństwo.

Te ostatnie dziewięć lat w Stanach Zjednoczonych została pomocnictwo ten kraj w powolnym procesie odbudowy go podczas walki skorumpowanego rządu i odrodzenie talibów. Codzienne amerykańskich mężczyzn i kobiet umieścić swoje życie w sposób szkodzi w pomocnictwo Afgańczyków jednocześnie starając się terrorystów, którzy zaatakowali nasz kraj. Nikt nie może przewidzieć wynik tej wojny w Afganistanie i gdzie wojna z terroryzmem przyniesie naszych dzielnych żołnierzy i patriotyczne. Bądźcie pewni, że Ameryka i jego ludzie nigdy nie poddam się, dopóki osoby odpowiedzialne za ataki na naszym kraju staną przed sądem i zapłacić za swoje zbrodnie.

Świętuj dzielnych mężczyzn i kobiety, którzy służą we wszystkich naszych oddziałach wojskowych, cześć wszystkich bohaterów naszych sił http://www.znizkinaoc.com zbrojnych. Jeśli znasz kogoś, że serwowane swój kraj podczas wojny lub jest członkiem sił zbrojnych obecnie pokazać swoją wdzięczność za ich poświęcenie, ich niezłomny stać z ich kraju w obronie swoich wolności. Odwiedź Mall4Men i sprawdzić swoje zegary militarne, zegarki i pierścionki patriotycznej tematyce biżuterii. Większość przedmiotów oferują bezpłatną wysyłkę, a wszystkie ich produkty są w 100% gwarancję zwrotu pieniędzy "bez kłopotów". Mają też dział Gifts4Her dla tego specjalnego pani w swoim życiu.


- autor artykułu