islam w Polsce

Jak rozpocząć własną Religia

Religie są na całym świecie. Mamy religie oparte książki (takie jak judaizmu, chrześcijaństwa, islamu i wersje kultowych, takich jak Mormoni, Armstrongism itp), człowieka na podstawie (takich jak systemy przekonań ideologicznych, niekoniecznie twierdząc, autorytet religijny, ale chyba bardziej psychiczne przyczyny - wielu jaźni -help ideologie są wokół tego), a inne są oparte na przyrodzie.https://printexpress.pl/gadzety-reklamowe/ Istnieje wiele podgrup na tych głównych grup.

Co takiego jest w religii, która przyciąga nas? Wiele z nich jest izolacjonistyczna w przyrodzie. Chrześcijanie nie lubią Żydów, a inni nie lubią muzułmanów. Niektórzy nie mogą znieść buddystów - i tak dalej to idzie. Ludzie jazdy jedni drugich nienawidzić i podział w imię religii. Chcą być "w prawo", a im się, że mają do izolowania ludzi z ich "w klubie."

Religia miała zjednoczyć

Wiele osób uważa, religia miała jednoczyć ludzi, ale religie spowodowały dokładnym przeciwieństwem wydarzy. Ludzie poszli na wojnę, aby zniszczyć ludzi o różnych przekonaniach. Mamy prowadził wojny przeciwko sobie - ". W imię Boga" każdy twierdzi, aby to zrobić

Co by twórca osiągnąć poprzez ustawienie innych w grupie "out"? Nikt nie lubi odpowiadać. Ponieważ wiedzą, że sami są w złym - to wydaje.

Co można użyć tego tendencja?

Można wybrać jeden z dwóch możliwych sposobów:

Można utworzyć własną nową religię

Można opierać się na istniejącej religii

Poprzez stworzenie zupełnie nowej religii lub opierając się na istniejącej religii, można rozwijać wersji Plus ideologii masz zawsze podobało. Tworzenie organizacji non-profit, a rozpoczęcie budowy fortunę swojej "marki" religii. Darowizny - a może nawet Dziesięciny - można odliczyć od podatku dla ludzi, którzy wspierają swoją religię, a tam jest dużo pieniędzy w religii.

Widzisz religie na całym świecie. Zbuduj swoją własną stronę internetową i jesteś w biznesie. Musisz utworzyć stałą liczbę doktryny, a te mogą być budowane wokół dowolnej wersji istniejącej religii chcesz. Wolność słowa i wolność religii będzie twoja tarcza przed krytyką.

Czy chcesz zbudować go na pół-polityczny aspekt (aby ludzie wystrzelił w górę) lub jakiś kochający naturę lub starożytnego widzenia zależy od ciebie. Budowanie własnej religii jest Twoja szansa, aby być naprawdę wyjątkowa, i zacząć od wersji zera wybrać.

Ludzie religijni mogą nie podoba mi się to, ale nie stracą nic tylko dlatego, że użytkownik zdecyduje się wyrazić swoją religię w swoim osobistym mody. Powinieneś być w stanie generować wiele sym bielsko białpatii, gdy używasz odpowiedniego rodzaju języka puszystej z pewnym dźwiękiem moralności - i jesteś zobowiązany, aby odnieść sukces w swojej własnej religii.


- autor artykułu