islam cytaty

Był urodzonym Mekka Arab, który został posłany przez Boga, aby poprowadzić swoich ludzi i być ich posłańcem. Ludzie, którzy się idee Prorok (P.B.U.H.) są znane jako muzułmanów. Słowo Islam oznacza „poddanie” i Muslim znaczy „ten, który utrzymuje” (do Boga). Jest tylko jedna religia, która ma więcej zwolenników na całym świecie niż islam i że religia jest chrześcijaństwo.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Hinduizm jest również jednym z najstarszych religii świata. Została ona przekazana do rzeki Indus w [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] Indiach. Ponad 2/3 pod tym świecie Hindusi żyją tutaj; wielka liczba żyć w Afryce też. Hindusi wierzą w wielu bogów. Robią się jedną najwyższą postać zwaną Brahmanem. Celem Hindusów jest prędzej czy później połączyć się z Brahmanem. Dopóki że unia ma miejsce, wierzący są w ciągłym procesie odrodzenia zwanej „reinkarnacja”.

Buddyzm pochodzi z Indii około 2500 lat temu przez pedagoga książę Siddhartha Gautama nazwie. Do jego zwolenników był Budda. Na ile razy w historii, stało się wiodącym religijny, cywilizacyjny, a siłą społeczną w większości Azji. Obecnie istnieje 300 milionów buddystów na świecie; Większość z nich żyje w Sri Lance, południowej Azji i Japonii.

Te pięć religie mają niezliczone zauważalne różnice, ale mają pewne elementy, które są:

ofaith w zasadzie poza człowieka

oacknowledged lekcje zbawienia (cel życia po śmierci)

Kod OA postępowania

outilization świętych opowieści

oholy akty i ceremonie

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu