islam rozaniec

islam rozaniec

W związku z tym ludzie, powstały, nie bezpośrednio, lecz Creator w wyniku eksperymentów, gdy środowisko stała się odpowiednia do ich tworzenia, co bardziej prawdopodobne, gdy powstały wszystkie inne istoty. Podobnie jak wszystkie inne stworzenia, były one również tworzone w spadkowych w różnych odstępach czasu w różnych częściach naszej planety. Gdy lepsze środowisko została wyprodukowana, że ??urodziła nowych i bardziej zaawansowanych istot ludzkich o wyższej inteligencji, a niektóre stare wymarły. Spójrz na różnych małp, koni, psów i kotów w różnych częściach świata. Powstały w różnych częściach planety w innym środowisku atmosferycznym i fizyczne i są z tego powodu, że różnią się od siebie w ich wygląd, jakości i zachowania. Dokładnie tak samo stosuje się do tworzenia człowieka. Nie powstały w Afryce, a następnie przeniesione do innych częściach świata; http://www.sipi.com.pl/bezpieczenstwo-maszyn/ powstały one w różnych częściach planety w różnych odstępach czasu i różne od siebie.

Zapoczątkowanie eksperymentów rozpoczęła miliard lub więcej lat przed Wielkim Wybuchem, w przestrzeni wyznaczonej przez Stwórcę, gdzie go stworzył wysoką substancję energetyczną jako Czysta sprawa. Chwila ta sprawa została stworzona, więc był czas i przestrzeń. W związku z tym, życie we wszechświecie jest znacznie dłuższy niż to, co się obecnie zakłada. [6] Jest to skąd pochodzimy.

Kim jesteśmy? W islamskiej świętej księgi Koranu, odnosząc się do stworzenia człowieka, Bóg mówi: "Gratuluję Boga o jego najlepszej kreacji." (Fatabarakallah ahsanul khalegheen.) Podobne wypowiedzi znajdują się zarówno żydowskich i chrześcijańskich świętych ksiąg Thora i Biblii, z którego wynika, że ??Bóg stworzył człowieka na swój własny obraz. Energia jest źródłem życia, większa energia oznaczałoby wyższy poziom życia, który na pewnym poziomie obejmowałaby inteligencję.

- autor artykułu