islam lewa reka

Jak Fabric wzory zmieniła się przez historię

Jeśli chodzi o tkaniny i włókienniczych, posiadają one bogatą historię. Uznaje się sztuką, a teraz tkaniny ewoluowała w dużym stopniu. Niektóre setki lat temu w okresie, tkanin i wyrobów włókienniczych podejmowania islamskiego uznano za zróżnicowany sztuki.internetowa rejestracja pacjentów Było dużo handlu prowadzone od Wschodu do Zachodu, w których różne rodzaje tkanin handlowano. Wśród nich najbardziej znany był z jedwabiu wraz z wątku, który był zawinięty złota i srebra.

Elita i arystokracja uważane tkaniny być znaczna część reprezentująca ich status społeczny. Podczas XVII wieku Persowie używane afiszować ich status społeczny z tkaniny, jak również. Najlepszy ze wszystkich nich było połyskujące tkaniny jedwabne, które pachniały wyrafinowanie żadna inna tkanina zrobił. Tkanina ta reprezentowała wysoką klasę i kupcy z Wenecji wykorzystywane otrzymaj jedwabiu. Innym tkaniny że Europejczycy i Rzymianie używali do importu został brokatowy jedwabiu.

narracje historyczne pokazują, że około dwóch tysięcy lat temu, złote i srebrne koronki użyto sztuk ubrań dla celów projektowych. Było to tkanina Sasanidów i to był ten, który był w stanie osiągnąć najwyższy stopień doskonałości artystycznej. Te trzy rodzaje tkanin, które były bardzo popularne na całym świecie wiekami były proste jedwabiu, jedwabiste w dotyku i Brocade, który był znany również jako złota jedwabiu.

Różne części świata były popularne za posiadanie wiedzy w różnych rodzajach tkanin. Tkanina tkania było praktykowane jako sztuka w Turcji. Turecki były popularne do produkcji tkaniny z haftem, ręcznie malowana, a także drukowanie bloku. W różnych okresach, wiele miast Turcji były znane do produkcji najlepszych na świecie jedwab, aksamit, tkaniny wełnianej i bawełny. Tkaniny te były również znaczna część sułtanów.

fizjosport.krakow
- autor artykułu