islam kultura

Oddanie Bogu on Trial

Słuchałem coś ciekawego na drugi dzień, gdy ktoś wspomniał oddanie Bogu sądem za niektóre zbrodnie na świecie. Jeśli Bóg jest stwórcą wszechświata i wszystkiego, co jest, a wszystko, co kiedykolwiek będzie, w jaki sposób możemy umieścić go na próbę, on jest naszym Stwórcą.https://linuxpl.com/ Nie możemy umieścić naszego mistrza duchowego na próbę możemy, że on po prostu uciec i tak jeśli go skazać, nie będzie on. Musi być na tyle silny, aby wyrwać się z więzienia.

Jako dziecko często myślał o Bogu i dlaczego miałby umożliwić takie cierpienia na całym świecie. To nie dla mnie sens, kiedy byłem dzieckiem i nadal nie ma sensu mnie dzisiaj. Dlaczego miałby twórca, chce nam cierpieć, a nawet najmniejszych problemów. Inne religie wyjaśnił to tak, jakby Bóg uczy nas lekcji i dlatego mamy trudności w naszym życiu.

Czy myślisz, że Bóg nigdy nie przeszedł przez te trudności? Czy Bóg ma problemy ze znalezieniem pracy lub zbierając jedzenie? Czy Bóg nawet jeść? Dobrze teraz mam wysiąść temat tutaj (zastanawiam się, co Bóg ma jedzenia) ... jeśli dzieci robią coś złego, większość czasu rodzice będą dyscyplinować lub ich poprawiania. Jeśli dorośli rzeczy złe, rząd będzie dyscyplinować i upominać ich. Czasami te kary mogą być surowe. To zależy od zbrodniach.

Jeśli człowiek ma być postawiony przed sądem za popełnienie zbrodni, takich jak zabójstwa, ludobójstwa i zbrodni wobec ludzkości ogólnych, Bóg miałby być postawiony przed sądem, czy jest on wyżej człowieka, bo jest Bogiem. Nie mogę sobie wyobrazić, Stwórca wszechświata kiedykolwiek być postawiony przed sądem za zbrodnie przeciwko ludzkości, człowieka lub innych ludzi, ale wydaje się, że ktoś, kto jest wszechmocny i wszechwiedzący mógł pomóc swoim dzieciom poza tym trochę bałaganu, że jesteśmy w dzisiaj.

Nie udało nam Bóg pomoże jak możemy pomóc naszym dzieciom. My jako rodzice mogą nie mieć odpowiedzi na wszystkie pytania, ale nie twierdzę je mieć. Nie wszystkie są silne i wszystko wiedząc, jak to zakładamy, że Bóg jest. Gdy Bóg pomoże nam rozwiązać niektóre z naszych najważniejszych problemów światowych, takich jak ludobójstwo i głodu.

Stawianie Boga na próbę może nie rozwiąże wszystkich naszych problemów dzisiaj, ale byłoby miło mieć jakąś pomoc z naszymi problemami. Jeśli on nas stworzył go zadowolić, czy mamy iść na próbę jeden dzień, za wszystko, co zrobiliśmy lub ignorowane, gdy byliśmy przy życiu. Coś o tym myśleć, nie jest to.

dobra kwiaciarnia
- autor artykułu