islam sunnicki

islam sunnicki

Jak zrobić Modlitwy Głębi

Ostatnio, coraz więcej ludzi staje się zainteresowany w nauce, jak to zrobić centrowania modlitwy. Jest to technika modlitwa, która jest oparta na tradycji i nauk kościoła chrześcijańskiego. W tej metodzie modlitwy uczestnicy próbują puścić wszystkie myśli, emocji, wspomnień i wrażeń.kredytbezbik.net.pl/potrzebujesz-funduszy-na-dom-wez-kredyt/ Celem jest, aby uspokoić umysł, aby lepiej doświadczyć obecności Boga w sobie. Gdy stan ten zostanie osiągnięty, jeden mówi się, że "spoczywa w Bogu". Oto podstawowe kroki centrowania modlitwy.

Poniżej przedstawiono podstawowe kroki:

1. Wybierz święte słowo, które symbolizuje zamiar być otwarta do obecności Boga w sobie. Można na przykład wybrać "miłość", "Bóg", "pokój", czyli "Ojca" jako święte słowa. Samo słowo nie jest ważna, lecz intencja za nim.

2. Usiądź w spokojnym, komfortowym miejscu, z zamkniętymi oczami i cicho wywołać wybrane słowo aby wskazać swoje pragnienie, aby obudzić się na obecność Boga w was.

3. Powrót do wybranego słowa rozproszyć myśli, kiedy się pojawią i doprowadzić swoją uwagę z powrotem do Boga.

4. Zakończ sesję modlitewną, siedząc spokojnie na kilka chwil przed ponownym otwarciem oczu.

Modlitwa może być praktykowana prywatnie, lub z partnerem lub grupą. Większość osób woli prywatną praktykę, jednak jeśli istnieje grupa modlitewna w danym obszarze, należy rozważyć, modląc się z grupą na okazję. Wiele osób uważa te grupy się być wielkim wsparciem i dobrym sposobem na zachęcenie wytrwałości.

Jak długo należy się modlić?

Idealnie, centrowanie modlitwa powinna być codzienna praktyka. Wiele osób uważa, iż korzystne ćwiczyć przez dwadzieścia minut dziennie, dwa razy dziennie, choć niektórzy ludzie modlą się dłużej niż to. Można zacząć od jednej sesji rano i ćwiczyć drugą sesję później w ciągu dnia, czy można tylko oszczędzić czas na jednej sesji, można rozszerzyć tę jedną sesję w miarę możliwości.


- autor artykułu